!!!AKCE - PŘI OBJEDNÁVCE NAD 800,- Kč MÁTE DOPRAVU A DOBÍRKU ZDARMA!!!

Ráj deštníků motiv přírody s mraky
info

Fare vše o značce

 

Fare logo.jpg (24 KB)          TUV certifikat.png (51 KB)

 

 

Značku FARE založil v německém městě Remscheid pan Guenter Fassbender v polovině padesátých let minulého století. Dnes má FARE jedinečnou škálu deštníků‚ více než 100 modelů všech velikosti, tvarů a barev.

Od samého počátku byl prioritou další vývoj deštníků – např. s inovativními mechanismy pro otevírání a zavírání, nebo vysoce pružnými systémy odolnými proti větru. Tímto značka FARE nastavila zcela nové standardy a technologie ve výrobě deštníků. Deštníky FARE mají tyto funkce k dispozici od nejmenších skládacích, přes tradiční holové a golfové typy.

Dílenskou preciznost dokazuje získání TÜV certifikátu u drtivé většiny výrobků této značky.

Mezi nejoblíbenější deštníky značky Fare patří skládací deštník ALVIN, který se vyrábí ve 20 barevných provedení.

Systém otevírání open-close zajišťuje pohodlné a  bezpečné otevírání a zavírání jedním tlačítkem. Svým tvarem je tento deštník vhodný jak pro ženy tak pro muže.

Dalším unikátním deštníkem značky Fare je deštník DOORMAN 3XL, který předčí všechny deštníky svým průměrem 180 cm. Jeho lehkost pouze 940 gramů dovoluje snadnou manipulaci a je výborným pomocníkem například na kempování, rybaření nebo jako ochrana před sluncem. Pod tento deštník se vejde 7 lidí. Je to největší golfový deštník v nabídce!

 

Fare_destniky_mix.jpg (101 KB)

Bestseller značky Fare - model deštníku ALVIN

 

Fare areal.jpg (33 KB)

Deštníky Fulton | Doprava jen 59 Kč